Alçı Sıva – Boya

Alçı Boya Badana Saten Alçı Ugulama ustası Boya yaparken öncelikle bilmeniz gerekenler şöyle belirtiliyor.

  • Mekanda ne gibi aktiviteler yapılacak?
  • Ne kadar ışık alıyor?
  • Dikkat çekici ve canlı bir yer mi istiyorsunuz, yoksa sakin ve durgun mu?
  • Yüksek bir tavan mı var yoksa alçak mı?
  • Bu mekanı büyütmek mi istersiniz, yoksa küçültmek mi?

Alçının Nem Düzenleyici Özelliği

Kapalı bir hacimde bulunan su buharı, hacmi çevreleyen dış yapı elemanlarının yüzeylerine temas ettiğinde soğuşarak yoğuşur ve yapı elemanlarının ıslanmasına dolayısıyla da elemanın yüzeyinde su lekelerine ve çiçeklenmelere neden olur. Alçı ise ısı iletkenliğinin düşük olması dolayısıyla yalnız yoğuşmayı geciktirmekle kalmaz, aynı zamanda boşluklarında önemli bir oranda ortam nemini ve kondansasyon suyunu absorbe edip, iç hacimde bağıl nemin azalmasını sağlayarak yoğuşmayı azaltır. Buna ek olarak nem azaldığında alçı kendi bünyesindeki nemi ortama vererek ortamın yeterli derecede nemli kalmasını sağlar ve bu suretle kaloriferli evlerde yaşam koşullarının iyileştirilmesine katkıda bulunur.

Çatı Aktarma

Çatı Aktarma

Apartman,site,ev,villa, kamu kurum binaları,ofis gibi yaşam alanlarınızın çatı aktarma ve tadilat işlerini profesyonel bir ekiple yapmaktayız..

İNCELE
Dış Cephe Mantolama Yalıtım

Dış Cephe Mantolama Yalıtım

Bina dış cephe yalıtım mantolama ve dekor işlemleriniz deneyimli ve uzman personellerimiz tarafından kaliteli malzeme ile itinayla yapılmaktadır.

İNCELE
Dekor

Dekor

Binaların iç ve dış süsleme dekor işlemleri binlerce çeşit hazır dekor yada isteğinize uygun hazırlanacak dekorlar ile yapılarak yaşam alanlarınıza görsellik katıyoruz..

İNCELE

Hazır Web Sitesi Hazır Web Siteleri