KİREMİT AKTARMA

Kiremit çatılarda su sızıntısı olduğunda kiremitlerin sırası ile tümü temizlenmek sureti ile kaldırılarak kiremit altına çatı örtüsü döşenmesine kiremit çatı aktarımı denir.

  • Kiremit aktarımı çatı örtüsü yenilenmesi için
  • Kiremit aktarımı çatı örtüsü konulması için
  • Kiremit aktarımı kiremitlerin düzeltilmesi için

Yukarıda bahsi geçen çatı aktarımı için olası sebepleri sizlerle paylaştık eğer bize ulaşmak isterseniz mail atabilir yada telefon dan arabilirsiniz.

ŞINAGIL (SHİNGLE) ÇATI

Shingle (Şıngıl ), düşük sıcaklıklarda dahi çatlamamaz, kırılma meydana gelmez. Kendinden yapışkanlı şeritli olarak imal edilir. Karın kaymasını önlemek için özel kurulumlara gerek yoktur. Diğer çatı kaplama malzemelerinden farklı olarak, çeşitli renk ve şekillerde sunulması çatının farklı ve güzel renklerde tasarlanmasını sağlamaktadır. Kar yığınlarının çatıdan topluca kaymasını önler. Şingıl,mahya, saçak ve diğer parçalar ile donatılır. Bu da montajı kolaylaştırır ve kaplamanın kalitesini yükseltir. Shingle oldukça güvenli bir malzemedir.Statik elektriği biriktirmez, kıvılcım yapmaz, mıknatıs etkisini oluşturmaz, yıldırım çekmez Her türlü hava koşuluna, aşındırıcı ortamlara ve kimyasal asitlere karşı dayanıklıdır. Rüzgara karşı dayanımı yüksektir. Yağmur ve fırtınada sessizdir.ve kesinlikle kullanılmasını kesinlikle öneririz..

Yağmur Oluğu

Yağmur Oluğu ve Ek Parçaları değişik hava koşullarına dayanım gösterebilmesi için plastikleştirici katılmamış PVC hammaddesinden üretilmektedir ve insan sağlığına etkisi yoktur. Yağmur Oluğu ve Ek parçaları TS EN 607 standardına göre üretilmektedir.

Avantajları: 
– Dayanıklı PVC hammaddesinden yapılmıştır.
– Soyulma yapmaz.
– Hafifliği sayesinde kolay ve hızlı taşıma ve döşeme sağlar.
– Contalı bağlantısı sayesinde sızdırma yapmaz.

 

Dış Cephe Mantolama Yalıtım

Dış Cephe Mantolama Yalıtım

Bina dış cephe yalıtım mantolama ve dekor işlemleriniz deneyimli ve uzman personellerimiz tarafından kaliteli malzeme ile itinayla yapılmaktadır.

İNCELE
Dekor

Dekor

Binaların iç ve dış süsleme dekor işlemleri binlerce çeşit hazır dekor yada isteğinize uygun hazırlanacak dekorlar ile yapılarak yaşam alanlarınıza görsellik katıyoruz..

İNCELE
Alçı, Sıva ve Boya

Alçı, Sıva ve Boya

Apartman,site,ev,villa, kamu kurum binaları,ofis gibi yaşam alanlarınızın iç ve dış alçı,sıva ve boya işlerini profesyonel bir ekiple yapmaktayız..

İNCELE

Hazır Web Sitesi Hazır Web Siteleri